Проктологічна Амбулаторія

UA EN

Відгуки

11 грудня, 2017
Лариса О., Рівне

Дуже гарне і професійне ставлення лікаря Яцук Катерини Юхимівни та всього персоналу. Всім я задоволена. Процвітання Вам та вашій клініці, особливо лікарю Яцук К. Ю. 


11 грудня, 2017
Оксана, Рівне

Все лікування пройшло швидко і безболісно. Дякую. Натхнення та успіхів.


06 грудня, 2017
Анонім, Рівне

Дуже задоволена лікуванням, яке проводила Яцук Катерина Юхимівна. 


06 грудня, 2017
Світлана Т., Рівне

Дуже хочу подякувати персоналу, а обов'язково Яцук Катерині Юхимівні, за хороше та приємне ставлення до пацієнтів. Поставилася з розумінням та допомогла мені в проблемі. Я ціную та поважаю такого лікаря, як Яцук К.Ю. Бажаю їй процвітання у своїй праці. Спасибі Вам Велике Яцук К.Ю. 


05 грудня, 2017
Любов К., Рівне

Дяккую Яцук Катерині Юхимівні за надану допомогу-лікування. Також дякую всьому персоналу клініки. 


05 грудня, 2017
Анонім, Рівне

Дякую всьому колективу проктології за якісне лікування, яке принесло бажаних результатів. Особливо Катерині Юхимівні, за її професійність в своїй роботі. Всьому колективу бажаю міцного здоров'я! Дякую за вашу допомогу. 


01 грудня, 2017
Констянтин Ф., Рівне

Молодці! Все сподобалось.


28 листопада, 2017
Оксана, Рівне

Щиро вдячна Катерині Юхимівні за лікування, дуже уважне ставлення до пацієнта та гарне пояснення щодо профілактики захворювання. Дякую Вам за все і побільше Вам вдячних клієнтів.


28 листопада, 2017
Юля М., Рівне

Була на прийомі у Яцук Катерини Юхимівни. Дуже хороший лікар, гарно ставиться, чітко і конкретно відповідає на запитання і роз'яснює, добре знає свою справу. Дуже вдячна за лікування, таких лікарів і персоналу, який допомагає побільше. 


23 листопада, 2017
Надія, Тернопіль

Я, Надія Михайлівна, дуже вдячна лікарю Олександру Богдановичу за хороший підхід до лікування, а також обслуговуючому персоналу. Дай Бог Вам усім здоров'я, щастя! 


20 листопада, 2017
Тетяна, Рівне

Відвідувала лікаря Катерину Юхимівну. Лояльна, комфортне ставлення, професіонал. З розумінням віднеслася до проблеми та завбачливо розповіла про наслідки. Вдячна за розуміння та турботу, а також за надану допомогу. У разі виявлення проблеми у когось із знайомих, я 100% порекомендую цього спеціаліста. 


20 листопада, 2017
Анонім, Рівне

Я лікувався в лікаря Яцук Катерини Юхимівни. Я дуже задоволений і раджу лікуватися тут. 


20 листопада, 2017
Михаил, Рівне

Я дуже вдячний Яцук Катерині Юхимивній за хороше ставлення та лікування, до якого лікар віднеслася відповідально. Раджу всім. І також дякую персоналу за приємність.


17 листопада, 2017
Анонім, Рівне

Була на прийомі у лікаря Яцук Катерини Юхимівни. Дуже ввічливий, хороший лікар. Все дуже добре, коректно і доступно пояснила. 


17 листопада, 2017
Мирослав, Івано-Франківськ

Хочу подякувати амбулаторії, а саме Юрію Тарасовичу за його професіоналізм. Операцію провів дуже швидко і безболісно. Дуже приємний і привітний персонал.


16 листопада, 2017
Мирослава Д., Рівне

Щиро вдячна Катерині Юхимівні за лікування, дуже уважне ставлення до пацієнта. Я задоволена лікуванням. Зичу лікарю і обслуговуючому персоналу здоров'я, щастя, благополуччя і залишатись такими уважними до пацієнтів завжди.


15 листопада, 2017
Марія, Тернопіль

Я дуже задоволена результатом лікування. Персонал чудовий, лікар прекрасний спеціаліст: все пояснить, роз'яснить про проблему. Одним словом - "ДЯКУЮ!".


15 листопада, 2017
Світлана Г., Тернопіль

Дуже вдячна, що доля привела мене в проктологічну амбулаторію до чудових і приємних людей. Дякую Яцук Катерині Юхимівні за її професіоналізм, добродушність, доброту і милосердя. Бажаю міцного здоров'я, наснаги в нелегкій роботі, бути завжди таками доброзичливими і люб'язними, як сьогодні. 


13 листопада, 2017
Юлія, Тернопіль

Дуже задоволена лікуванням та консультацією. Лікар все доступно та зрозуміло пояснює. Задоволена. Претензій немає. 


13 листопада, 2017
Назар, Івано-Франківськ

Насамперед хочу висловити свою подяку лікарю Веселовському Ю.Т. за допомогу та якісне лікування. Він справді професіонал своєї справи. Окрему подяку хочу висловити персоналу "Проктологічної амбулаторії". Тут справді працюють привітні та професійні люди.


07 листопада, 2017
Оксана С., Рівне

Це чудова амбулаторія, куди приємно зайти. Привітний персонал. Лікар Катерина Юхимівна - чудовий лікар. Поясне, розкаже доступно. Я дуже вдячна їй за лікування. Таких лікарів має бути більше. Є з чим порівняти. Дякую!


07 листопада, 2017
Людмила, Івано-Франківськ

Пройшла лікування швидко, безболісно. Дуже задоволена. Лікарі і персонал дуже кваліфіковані і привітні. Дуже вдячна всім!


06 листопада, 2017
Іван М., Рівне

Відвідування проктолога Катерини Юхимівни мені сподобалося. Відношення до мене було яскраве, доброзичливе. Всі рекомендації, які давала лікар виконувалися добросовісно, про що свідчить результат. Бажаємо міцного здоров'я колективу проктологічної клініки, успіхів у роботі. 


03 листопада, 2017
Людмила П., Рівне

Відвідавши проктолога Катерину Юхимівну, я сміливо можу сказати, що не потрібно боятися своєї проблеми, оскільки завжди знайдуться люди, які допоможуть в потрібний момент і вони знають, що роблять. Дякую проктологу Катерині Юхимівні і всьому персоналу за теплий і легкий прийом, оскільки не завжди зустрінете у наш час таких хороших і добрих працівників своєї справи. Дякую! 


02 листопада, 2017
Світлана К., Рівне

Щиро вдячна лікарю Катерині Юхимівні за відновлення повноцінного стану мого здоров'я. Катерина Юхимівна - лікар від Бога з золотими руками і серцем. Дуже Вам вдячна! 


02 листопада, 2017
Зоя М., Рівне

Щира подяка лікуючому лікарю Катерині Юхимівні за професійну допомогу. Подяка всьому персоналу амбулаторії за хороше ставлення, порядність. Радитиму вашу амбулаторію знайомим, якщо виникне така потреба. 


01 листопада, 2017
Любов Ф., Рівне

Я відвідала проктолога перший раз в житті. Були підозри на захворювання, але вони не виправдались, чому я безмежно рада. Лікар Яцук Катерина Юхимівна уважно вислухала, прокоментувала. При детальному огляді більш поглиблено розповіла про наявні симптоми, надала рекомендації про подальшу мою поведінку та харчування. Лікар уважна, ввічлива. Кабінет світлий, чистий, клініка на самому високому рівні. Була приємно вражена. В подальшому спостерігатись буду тут із задоволенням. Дякую за консультацію і обстеження!


01 листопада, 2017
Наталія, Івано-Франківськ

Найщиріші слова вдячності Юрію Тарасовичу та всьому колективу амбулаторії. Перш за все за професіоналізм, порядок та людяне відношення до пацієнта. Здоров'я всім та вдячних пацієнтів!


01 листопада, 2017
Юлія Д., Рівне

Дуже дякую Яцук Катерині Юхимівні за лікування та гарне пояснення щодо профілактики захворювання. Буду рекомендувати знайомим цю клініку і хорошого лікаря. 


01 листопада, 2017
Анонім, Тернопіль

Пройшов лікування з видалення 2-ох вузлів на прямій кишці. Зовсім безболісно, результатом задоволений. Лікар, персонал, умови - супер! Відчувається європейський підхід до справи. Дякую!!!


Написати відгук:

Ім'я:
Email:
Відгук: