Проктологічна Амбулаторія

UA EN

Відгуки

12 жовтня, 2017
Марія, Рівне

Дуже дякую за лікування! Приємне та привітне відношення до клієнтів, корисні поради та безболісне лікування, при якому щодня ходила на роботу і ніхто навіть не здогадувався, що проходжу лікування. Дуже класно, що в Рівному є така допомога.


12 жовтня, 2017
Анонім, Рівне

Я проходив лікування у лікаря Яцук Катерини Юхімівни. Результатом  задоволений і зауважень не маю. 


10 жовтня, 2017
Вдячна пацієнтка, Рівне

Хочу висловити свою подяку усій проктологічній амбулаторії і найбільше лікарю Яцук Катерині Юхимівні. Низький вам уклін за ваші цілющі руки і нелегку працю. Всім дуже задоволена: і ставленням, і чистотою, і станом мого здоров'я після лікування. І хочу всім сказати, хто буде це читати, щоб не боялись лікувати цю болячку неприємну. Дякую Катерина Юхимівна. Бажаю вам здоров'я і сил, щоб побільше людей ви вилікували.


09 жовтня, 2017
Тетяна, Тернопіль

Я дуже вдячна лікарю Олександру Богдановичу за чудове лікування. Я дуже задоволена і рада, що позбулася своєї проблеми за короткий час без болю. І дякую персоналу за чудове ставлення до людей. Велике спасибі вам усім. 


09 жовтня, 2017
Віктор, Тернопіль

Хочу подякувати персоналу та лікареві Олександру Богдановичу за кваліфіковану допомогу та чудове ставлення на протязі усього лікування. Олександр Богданович висококваліфікований професіонал, тому залюбки можу порекомендувати його та клініку "Проктологічна амбулаторія". Лікування було швидким та ефективним. 


09 жовтня, 2017
Віктор, Тернопіль

Хочу подякувати персоналу та лікареві Олександру Богдановичу за кваліфіковану допомогу та чудове ставлення на протязі усього лікування. Олександр Богданович - висококваліфікований професіонал, тому залюбки можу порекомендувати його та клініку "Проктологічна амбулаторія". Лікування було швидким та ефективним. 


06 жовтня, 2017
Любов, Тернопіль

Дуже дякую за лікування. Інна Анатоліївна молодець!!! Жодних зауважень немаю. 


06 жовтня, 2017
Анонім, Івано-Франківськ

Вдячний персоналу клініки за професійне та людяне ставлення. Лікування було успішним!!!


03 жовтня, 2017
Валентина З., Рівне

Я, пацієнт Проктологічної амбулаторії, дуже задоволена персоналом, чуйним ставленням до хворих. Особливо дякую за допомогу лікарю Катерині Юхимівні, що допомогла мені позбутись цієї хвороби. Будьте і надалі такі ж привітні до пацієнтів. Нехай Вам завжди щастить на цій дорозі. 


02 жовтня, 2017
Руслана Ю., Рівне

Дуже дякую лікарю Яцук Катерині Юхимівні за лікування. Лікар чітко виявила захворювання, доступно пояснила методи лікування. Лікування пройшло безболісно, швидко та без втрати працездатності. Дякую Катерині Юхимівні за чуйність та професіоналізм.


02 жовтня, 2017
Ірина, Тернопіль

Дякую лікарю Ненашко Інні Анатоліївні і всьому персоналу Проктологічної амбулаторії за кваліфіковану та якісну допомогу. Швидко, безболісно. Обов'язково пораджу ваш заклад знайомим, які стикнулися з проблемою геморою, але затягують з лікуванням через боязливість перед лікарями. Жодних зауважень немаю. 


29 вересня, 2017
Андрій Ш., Рівне

Ходив до лікаря Яцук Катерини Юхимівни зі скаргами на геморой. Лікар провела процедуру. Біль пройшов. Все сподобалось. Скарг немає. Дякую! 


28 вересня, 2017
Анонім, Івано-Франківськ

Задоволений сервісом! Хочу подякувати лікарю Юрію Тарасовичу за професійне лікування. Також дякую всьому медперсоналу. Буду рекомендувати вашу клініку всім!


26 вересня, 2017
Анонім, Івано-Франківськ

Файно дякую, що мене позбавили вовчика-братика і тепер я як нормальна людина можу вживати пиво, і не тільки його. Юрію Тарасовичу та колективу клініки всіх благ та процвітання. Велике спасибі !!!


22 вересня, 2017
Богдан, Рівне

Дуже вдячний моєму лікарю Яцук Катерині Юхимівні та проктологічній амбулаторії за можливість лікуватись із задоволенням. Дякую за чесність, обстеження, діагноз, проведене лікування і час, що мені приділили. Впевнений, що все надійно і обов'язково рекомендуватиму вас близьким. Результат вартий кожної заплаченої копійки. Катерина Юхимівна, в захваті від вас як від лікаря і як від людини. Так продовжувати! Вам і вашому чудовому колективу сил, успіхів і вдячних пацієнтів.


21 вересня, 2017
Анонім, Івано-Франківськ

Хочу подякувати лікуючому лікарю Юрію Тарасовичу та всьому медперсоналу за добре виконану роботу, за хороше ставлення і за теплий прийом. Бажаю і далі працювати з таким же ентузіазмом, не хворіти і завжди мати веселу усмішку! Дякую.


15 вересня, 2017
Анонім., Рівне

Хочу залишити наступний відгук. Ставлення професійне, уважне, надано відповіді на всі запитання, консультацію отриманно повністю. "Операцію" проведено безболісно, акуратно, професійно. Залишились позитивні враження. Лікуючий лікар Домбровський О.А. 


15 вересня, 2017
Наталія Г., Рівне

Пройшла лікування у проктологічній амбулаторії, результатом задоволена. Відновний період зайняв 3-4 дні, через тиждень взагалі і сліду від хвороби не залишилося. Окрема подяка Катерині Юхимівні-кваліфіковану спеціалісту і просто приємній людині. Все дуже доступно пояснила, дала відповіді на всі хвилюючі питання. Дякую. Більше Вам вдячних пацінтів.


14 вересня, 2017
Анонім., Рівне

Дуже дякую лікарю-проктологу Яцук Катерині Юхимівні та обслуговуючому персоналу за добре ставлення, кваліфіковану роботу та професіоналізм. 


11 вересня, 2017
Ганна Г., Рівне

Задоволена результатом лікування, дуже добре відношення до пацієнтів, хороший колектив. Велика подяка лікарю Яцук Катерині Юхимівні - дуже хороший лікар. Велика подяка. 


11 вересня, 2017
Марія Б., Рівне

Спасибі лікарю Яцук Катерині Юхимівні за детальний огляд та доречну консультацію.


07 вересня, 2017
Анонім, Івано-Франківськ

Дякую за допомогу. Вдячний за процедуру.


04 вересня, 2017
Алла Д., Рівне

Побільше б таких лікарів, як Яцук Катерина Юхимівна! Професійність, чуйність. Дуже вдячна за доступні роз'яснення і допомогу у виборі способу лікування! Дякую Вам! 


04 вересня, 2017
Ірина, Тернопіль

Дуже вдячна за допомогу. Дуже дякую ввічливому персоналу, а саме Інні Анатоліївні за справжню турботу і допомогу. Інна Анатоліївна справжній майстер свого діла. 


04 вересня, 2017
Анонім, Івано-Франківськ

Дякую за допомогу і компетентність!


31 серпня, 2017
Наталя, Тернопіль

Дуже дякую за якісну та швидку допомогу. У вас працює привітний персонал та справжні майстри своєї справи.


31 серпня, 2017
Олена Б., Рівне

Дуже-дуже-дуже вдячна працівникам амбулаторії за душевність, професіоналізм, увагу і щирі посмішки, з якими всі неприємні відчуття переносяться легко! Особлива подяка Катерині Юхимівні за професіоналізм, ставлення до хворих! Бажаю, щоб життя Вам посміхалось! 


31 серпня, 2017
Леонід М., Рівне

Мені дуже сподобався огляд. Дякую за хороше ставлення до пацієнтів і діагноз. 


30 серпня, 2017
Анонім, Рівне

Проходила лікування в проктологічній клініці, результатом задоволена, неочікувала, що все пройде мінімально безболісно і порівняно швидко. Персонал чудовий, доброзичливий. Обстановка спокійна. Дякую особливо Домбровському Олександру Анатолійовичу за чудове лікування, особливий підхід до кожного пацієнта. Також вразила клініка своєю чистотою і порядком. Дякую усьому персоналу клініки. 


29 серпня, 2017
Наталія, Рівне

Дуже задоволена лікуванням у клініці, а найголовніше результатом. Катерина Юхимівна - доступно пояснила проблему, розповіла про шляхи вирішення та у найкоротший час допомогла. Дякую і лікарю, і медсестрам за турботу. Буду рекомендувати знайомим! Дякую!


Написати відгук:

Ім'я:
Email:
Відгук: